У Львові відзначили кращі підприємства області


DSC_5958
З нагоди Дня підприємця, міський голова Львова Андрій Садовий нагородив успішних львівських підприємців подяками та дипломами. Пропозиції до нагородження у відповідних номінаціях надавали райдержадміністрації, виконавчі комітети міст обласного значення, асоціативні об’єднання підприємців. Основними критеріями визначення переможців конкурсів були фінансово-господарські результати підприємницької діяльності, рівень оплати праці та своєчасність виплати заробітної плати. Також враховувалися кількість створених нових робочих місць та повнота сплати податків і зборів до бюджетів. У прес-службі міської ради розповіли:
«З нагоди Дня підприємця 4 вересня 2015 року , міський голова Львова Андрій Садовий нагородив успішних львівських підприємців подяками та дипломами. Він також зазначив:
«Перша неділя вересня – це День підприємця. І я вирішив відзначити тих львівських підприємців, які дуже багато працюють для громади міста, створюючи нові робочі місця, даючи високий рівень заробітної платні, працюючи легально. У нас в суспільстві дуже по-різному ставляться до людей, які мають талант заробляти гроші. Комусь це подобається, комусь – ні. Та я маю глибоке переконання, що це велика Божа ласка – мати талант і давати можливість працювати іншим. Я завжди маю до таких людей повагу, адже ти кожного місяця повинен думати про те, що треба людям чесно виплатити заробітну платню, заплатити податки, вирішити різноманітні проблеми з державними органами тощо. Цей вишкіл, який проходить підприємець, залишає слід на все життя».

ТзОВ «Робітня» було нагороджене відзнакою «За вагомий внесок у розвиток підприємництва у м. Львові»

Diploma

У Львові відзначили компанію “Робітня” подякою за вагомий внесок у наповнення державного бюджету України


DSC_5958
ТзОВ «Робітня» було відзначено Подякою за вагомий внесок у наповнення державного бюджету України та місцевих бюджетів Львівської області за підсумками 2015 року.
Дана подяку ТзОВ «Робітня» була передана представниками Спеціальної державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м.Львові міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України.